DORADZTWO

W gabinecie Vita-Dent oferujemy Państwu także doradztwo i porady z zakresu medycyny chińskiej. Istotę chińskiej nauki stanowi teoria yin i yang. Według filozofii Wschodu, Wszechświat składa się z dynamicznych sił wzajemnie na siebie oddziałujących, aby utrzymać zdrowe ciało i duszę niezbędny jest nieustanny przepływ tej energii, określanej przez Chińczyków jako qi (chi). Symptomy choroby pojawiają się, gdy przepływ energii ustaje lub jest zaburzony. Celem medycyny chińskiej jest więc przywrócenie harmonijnego przepływu energii poprzez stymulację odpowiednich punktów ciała.

Dietetyka w tradycyjnej medycynie chińskiej również odgrywa wielką rolę – zarówno profilaktyczną, jak i terapeutyczną. Jedzenie ma wpływ nie tylko a nasze ciało fizyczne, ale również na stan energetyczny organizmu. Właściwe, harmonijne krążenie energii w kanałach energetycznych (meridianach) i narządach jest gwarancją zdrowia, dobrego samopoczucia i siły witalnej. 

W ramach medycyny chińskiej oferujemy:

  • indywidualne podejście do każdego pacjenta (pozwala odkryć rzeczywiste przyczyny choroby i zrozumieć mechanizm jej powstawania)
  • personalne porady i konsultacje 
  • pierwsza wizyta - diagnostyczna, w czasie której przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem (umożliwia lepsze rozpoznanie przyczyn chorób i odpowiedni dobór terapii)
  • doprowadzenie do możliwie najpełniejszej równowagi i harmonii energetycznej człowieka, tak aby organizm bez przeszkód odzyskał swój naturalny stan - ZDROWIE
  • zmiana stylu życia i przede wszystkim, wprowadzenie prawidłowych zasad odżywiania.

 

Vita-Dent
3 Maja 11
41-300 Dąbrowa Górnicza
Stomatologia
tel.: (32) 762-30-75
Medycyna estetyczna i naturalna
tel.: 792 018 343
Wykonanie:
premiummed.pl