ZESPÓŁ VITA - DENT

Staramy się, aby nasz gabinet stomatologiczny był nowoczesny i ciągle podążał za szybkim rozwojem stomatologii. Aby to osiągnąć, aktualizujemy naszą wiedzę na licznych sympozjach, zjazdach, kursach i targach stomatologicznych, a Nasi stomatolodzy czynnie uczestniczą w licznych konferencjach naukowych. W 2009 roku poszerzyliśmy Naszą ofertę o zagadnienia z dziedziny medycyny estetycznej i naturalnej.

Nasz zespół składa się ze znakomitych fachowców, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w leczeniu dorosłych i dzieci.
Zarówno lekarze jak i asystenci zawsze są pogodni i uśmiechnięci.  

LEKARZE:

  • lek. stom. Jolanta Majcherczyk

założycielka Vita-Dent, od poand 20 lat z niezwykłą cierpliwością i uczuciem specjalizuje się w leczeniu stomatologicznym dzieci. Jej pasją jest chirurgia stomatologiczna, choć w gabinecie zajmuje się również periodontologią chirurgiczną (leczeniem chorób przyzębia). Od 2009 roku z powodzeniem realizuje się jako lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, konsultacje z zakresu medycyny chińskiej oraz kosmetologii.

Vita-Dent.


  • lek. stom. Witold Gońda

specjalista II stopnia stomatologii zachowawczej z endodoncją. Od 24 lat związany ze stomatologią zyskał rzeszę stałych, zadowolonych pacjentów, którzy chętnie wracają do Vita-Dent, także na wizyty kontrolne.

Vita-Dent.


  • lek. dent. Ewa Jędrosz

w gabinecie Vita-Dent wykonuje zabiegi stomatologii zachowawczej i endodoncji a także zajmuje się stomatologią dziecięcą
  • lek. dent. Paweł Stadnicki

w gabinecie Vita-Dent wykonuje zabiegi stomatologii zachowawczej i endodoncji a także zajmuje się stomatologią dziecięcą

Vita-Dent.


ASYSTA:

  • Magdalena Jabłońska

higienistka stomatologiczna

  • Małgorzata Pietraś

asystentka stomatologiczna

 

 

Vita-Dent
3 Maja 11
41-300 Dąbrowa Górnicza
Stomatologia
tel.: (32) 762-30-75
Medycyna estetyczna i naturalna
tel.: 792 018 343
Wykonanie:
premiummed.pl