ODŻYWIANIE

Co oznacza zdrowe odżywianie? Czy jeśli jem mięso odżywiam się zdrowo? A nabiał? A kakao, i jeśli piję kawę? Cukier trzcinowy jest zdrowy czy nie, bo wciąż jest cukrem i produktem przetworzonym? Zdrowa dieta to tylko taka bazująca na surowych owocach i warzywach? A co z herbatą i napojami kofeinowymi? W końcu można się od nich uzależnić , są używkami, czy nie ?  

Dieta oznacza porządek w życiu. Jedzenie powinniśmy traktować jako czynnik zachowania zdrowia i zapobiegania chorobom przewlekłym oraz nowotworowym. Nie mniej ważny jest również styl życia, jakie prowadzimy, umiejętność radzenia sobie ze stresem i negatywnymi emocjami, właściwy odpoczynek, harmonijne współdziałanie z naszym otoczeniem, przyjazny kontakt z ludźmi. 

Św. Hildegrada z Bingen

Chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem, naturalną witalnością? Zadbaj o prawidłowe żywienie całej rodziny - w gabinecie Vita-Dent oprócz spokoju ducha i stanu wyciszenia możesz uzyskać kompleksową wiedzę na temat zdrowego żywienia.

Od 2009 r uczestniczymy w licznych, szkoleniach, zjazdach i spotkaniach dotyczących zdrowego trybu życia i żywienia Towarzystwa św. Hildegardy w Warszawie.

Św. Hildegarda z Bingen (1098 - 1179 r.) - mistyczka, uczona, pisarka i kompozytorka muzyki sakralnej zrewolucjonizowała medycynę swojej epoki. Jej odkrycia i przepisy są współcześnie źródłem inspiracji dla wielu lekarzy, którzy w medycynie naturalnej poszukują lekarstwa  zarówno na powszechne i uciążliwe dolegliwości, jak i na współczesne choroby cywilizacyjne.

W oparciu o nuki Św. Hildegardy w Vita - Dent przygotowaliśmy dla Państwa:

  • informacje na temat szkodliwego i korzystnego działania produktów spożywczych, które pomogą stworzyć właściwy jadłospis,
  • wiele przepisów, dzięki którym kuchnia będzie nie tylko zdrowa, ale także oryginalna i smaczna,
  • oryginalne produkty niezbędne w codziennej diecie.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie Towarzystwa Przyjaciół Św. Hildegardy -> WIĘCEJ

 

 

 

Vita-Dent
3 Maja 11
41-300 Dąbrowa Górnicza
Stomatologia
tel.: (32) 762-30-75
Medycyna estetyczna i naturalna
tel.: 792 018 343
Wykonanie:
premiummed.pl