WYPEŁNIACZE ZMARSZCZEK

Wypełniacze zmarszczek to preparaty na bazie kwasu hialuronowego stanowiące obecnie jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania zmarszczek. Zapewniają poprawę wyglądu w sposób naturalny a efekt po zabiegu jest natychmiastowy.

Czym jest kwas hialuronowy ?

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim ciele, głównie w skórze i ma za zadanie wiązać wodę, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek i sprawia, że skóra wygląda świeżo i młodo. Cząsteczki kwasu hialuronowego zanikają w miarę upływu lat. Czynniki takie jak: stres, nieodpowiednia dieta, palenie papierosów powodują, że skóra traci naturalny kwas hialuronowy jeszcze szybciej, powodując utratę prawidłowego napięcia i pojawienie się zmarszczek.

Na czym polega i jak wygląda zabieg wypełniania zmarszczek ? 

Kwas hialuronowy w postaci elastycznego i bardzo plastycznego żelu wstrzykuje się w linię zmarszczki. Po wstrzyknięciu, preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust. Jeżeli jest taka potrzeba to najpierw znieczula się miejsca, które będą poddawane zbiegowi za pomocą kremu zawierającego środek znieczulający. Zabieg trwa zazwyczaj ok. 30 minut. Zabieg nie powoduje wyłączenia pacjenta z życia codziennego.

Jakich efektów można się spodziewaćpo zabiegu ?

Dzięki zabiegom wypełniania zmarszczek można zarówno osiągnąć efekt delikatnego liftingu, jak i poprawić owal twarzy. Dodatkowym efektem jest poprawa jędrności i napięcia skóry oraz nadanie jej gładkości. Poza działaniem wypełniającym, zabieg daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem.  

Jak długo utrzymuje się efekt wypełnienia ?

Okres utrzymywania się efektu początkowego zabiegu można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami. Większość pacjentów decyduje się na ten zbieg po upływie 6-12 miesięcy od pierwszego zabiegu.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią
  • stany zapalne skóry
  • skłonność do powstawania blizn przyrosłych
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym
Vita-Dent
3 Maja 11
41-300 Dąbrowa Górnicza
Stomatologia
tel.: (32) 762-30-75
Medycyna estetyczna i naturalna
tel.: 792 018 343
Wykonanie:
premiummed.pl